ОТП радник

УВАГА! Відтепер з'явилась можливість здійснювати погашення заборгованості через термінали самообслуговування 24nonStop, City24, СИСТЕМА.! Для оплати клієнту необхідно зайти в розділ «Банки», знайти в меню кнопку «ОТП Факторинг Україна» і ввести номер своєї справи (InkassoID) (!!! Не плутати з номером кредитного договору !!!).

Залежно від платіжної мережі, максимальна комісія складає 2,5% від суми платежу, знімається відразу при внесенні грошових коштів в термінал і не буде зарахована в погашення заборгованості.

Також тепер оплату можна здійснити через ONLINE систему розрахунків webmoney.ua. Наша кнопка знаходиться в розділі «Фінанси». https://ukrbuy.com/payment/otpfactoring.html

або ж через банківські каси за реквізитами: ТОВ «ОТП Факторинг Україна» код ЄДРПОУ 36789421 IBAN - UA 56 300528 0000026000455046387 в АТ «ОТП Банк», МФО 300528 Призначення платежу: ПІБ клієнта та № Кредитного договору.

 

читати далі  →

У рамках співпраці Товариства з Обмеженою Відповідальністю«Автомобільні аукціони»і Товариства з Обмеженою Відповідальністю«ОТП Факторинг Україна», була розроблена програма завдяки якій, Факторинг допомагає неплатоспроможним клієнтам вирішувати питання продажу свого заставного авто через автомобільний аукціон

читати далі  →

Як часто оновлюються пропозиції? База пропозицій заставленого майна оновлюється працівниками ОТП Факторинг щотижня.

читати далі  →

Заставлене майно на прилюдних торгах. Коли позичальник перестає виконувати свої зобов'язання за кредитом, не йде з факторингом на контакт, не намагається вирішити ситуацію шляхом добровільного продажу майна, реструктуризації кредиту або рефінансування, факторинг звертає стягнення на заставлене майно.

читати далі  →

Процедура придбання заставленого майна. По перше зайти на корпоративний сайт OTP Factoring Ukraine, далі самостійно звернутися до фахівця відділу з продажу заставленого майна за телефоном, вказаним на сайті і якщо Вам підходить підібрана нерухомість і умови її придбання, фахівець з продажу заставленого майна призначає зручний для Вас час реєстрації на участь у прилюдних торгах.

читати далі  →

УВАГА! Тимчасовий режим роботи ТОВ «ОТП Факторинг Україна» на період карантину

Шановні партнери!

ТОВ «ОТП Факторинг Україна» повідомляє вас, що під час дії адаптивного карантину ми працюємо у режимі обмеженого доступу.

Вхідний телефонний номер (044) 495 93 93 працює для термінових звернень, проте пропонуємо будь-які звернення направляти через форму «Реєстрація звернень» https://otpfakt.com.ua/feedback або на електронну пошту info@otpfakt.com.ua.

З питань придбання заставного майна просимо звертатись за телефоном (067) 444 40 75.

Звертаємо вашу увагу, що термін розгляду звернень може збільшитись, просимо ставитись із розумінням.

Нагадуємо, що всі клієнти ТОВ «ОТП Факторинг Україна», мають можливість вносити оплати в рахунок погашення заборгованості у наступний спосіб:

 

1) через банківські каси за реквізитами:

ТОВ «ОТП Факторинг Україна»

код ЄДРПОУ 36789421

IBAN - UA 56 300528 0000026000455046387

в АТ «ОТП Банк», МФО 300528

Призначення платежу: ПІБ клієнта та № Кредитного договору.

 

2) через термінали самообслуговування 24nonStop, City24, СИСТЕМА.

Для оплати клієнту необхідно зайти в розділ «Банки», знайти в меню кнопку «ОТП Факторинг Україна» і ввести номер своєї справи (InkassoID) (!!! Не плутати з номером кредитного договору !!!).

Залежно від платіжної мережі, максимальна комісія складає 2,5% від суми платежу, знімається відразу при внесенні грошових коштів у термінал і не буде зарахована в суму погашення заборгованості.

Найближчим часом можливе підключення інших термінальних систем, про що Вам буде повідомлено додатково.

 

3) через ONLINE систему розрахунків webmoney.ua

Наша кнопка знаходиться в розділі «Фінанси».

https://ukrbuy.com/payment/otpfactoring.html