ОТП радник

УВАГА! Відтепер з'явилась можливість здійснювати погашення заборгованості через термінали самообслуговування 24nonStop, City24, СИСТЕМА.! Для оплати клієнту необхідно зайти в розділ «Банки», знайти в меню кнопку «ОТП Факторинг Україна» і ввести номер своєї справи (InkassoID) (!!! Не плутати з номером кредитного договору !!!).

Залежно від платіжної мережі, максимальна комісія складає 2,5% від суми платежу, знімається відразу при внесенні грошових коштів в термінал і не буде зарахована в погашення заборгованості.

Також тепер оплату можна здійснити через ONLINE систему розрахунків webmoney.ua. Наша кнопка знаходиться в розділі «Фінанси». https://ukrbuy.com/payment/otpfactoring.html

або ж через банківські каси за реквізитами: ТОВ «ОТП Факторинг Україна» код ЄДРПОУ 36789421 IBAN - UA 56 300528 0000026000455046387 в АТ «ОТП Банк», МФО 300528 Призначення платежу: ПІБ клієнта та № Кредитного договору.

 

читати далі  →

У рамках співпраці Товариства з Обмеженою Відповідальністю«Автомобільні аукціони»і Товариства з Обмеженою Відповідальністю«ОТП Факторинг Україна», була розроблена програма завдяки якій, Факторинг допомагає неплатоспроможним клієнтам вирішувати питання продажу свого заставного авто через автомобільний аукціон

читати далі  →

Як часто оновлюються пропозиції? База пропозицій заставленого майна оновлюється працівниками ОТП Факторинг щотижня.

читати далі  →

Заставлене майно на прилюдних торгах. Коли позичальник перестає виконувати свої зобов'язання за кредитом, не йде з факторингом на контакт, не намагається вирішити ситуацію шляхом добровільного продажу майна, реструктуризації кредиту або рефінансування, факторинг звертає стягнення на заставлене майно.

читати далі  →

Процедура придбання заставленого майна. По перше зайти на корпоративний сайт OTP Factoring Ukraine, далі самостійно звернутися до фахівця відділу з продажу заставленого майна за телефоном, вказаним на сайті і якщо Вам підходить підібрана нерухомість і умови її придбання, фахівець з продажу заставленого майна призначає зручний для Вас час реєстрації на участь у прилюдних торгах.

читати далі  →

Комплаєнс

Сфера комплаєнсу охоплює діяльність ТОВ «ОТП Факторинг Україна» в цілому та всіх його підрозділів. Фізичні та юридичні особи, що співпрацюють із Товариством на умовах аутсорсингу, також повинні відповідати вимогам та стандартам комплаєнсу.

Комплаєнс функціонує з метою створення законної та етичної корпоративної культури, що забезпечує пруденційну та етичну діяльність ТОВ «ОТП Факторинг Україна» в довгостроковій перспективі.

В ТОВ «ОТП Факторинг Україна» діє Положення про конфлікт інтересів, яке прийняте з метою виявлення будь-яких конфліктів інтересів, їх усунення та управління ними. Даний документ визначає перелік обставин, які призводять чи можуть призвести до виникнення конфлікту інтересів під час здійснення ТОВ «ОТП Факторинг Україна» своєї діяльності та містить відповідні процесуальні норми та заходи, що застосовуються для управління конфліктом інтересів.

ТОВ «ОТП Факторинг Україна» та його керівництво неухильно дотримується усіх законодавчих вимог, у тому числі вимог антикорупційного законодавства та принципу нульової толерантності до корупції та хабарництва, неприйняття усіх форм корупції та надання повної підтримки у питаннях боротьби з корупцією.

У ТОВ «ОТП Факторинг Україна» заборонені будь-які дії, направлені на отримання переваги без належного на те права або отримання незаконної переваги (фінансові чи інші переваги, такі як подарунки, розваги, послуги, бонуси / пільги, пропозиція роботи, туристичні путівки тощо), в обмін на лояльність.

Для запобігання, виявлення та боротьби з корупцією розроблено Антикорупційну програму ТОВ «ОТП Факторинг Україна».

Програма є внутрішнім регулятивним документом Товариства, який визначає ключові принципи та вимоги, спрямовані на запобігання корупції та дотримання законодавства України в сфері протидії корупції, а також норми і вимоги міжнародного антикорупційного законодавства.

ТОВ «ОТП Факторинг Україна» високо цінує свою репутацію надійної та прозорої компанії та усвідомлює, що партнери Товариства очікують чесного, справедливого і неупередженого виконання посадовими особами своїх функціональних обов’язків з дотриманням основ професійної етики і їх відповідністю найвищим стандартам якості. З цією метою в ТОВ «ОТП Факторинг Україна» розроблений Кодекс етики, яким встановлено високі стандарти поведінки.

Якщо Вам відомі факти неналежної поведінки працівників Товариства (порушення Кодексу етики), Ви можете проінформувати про такі випадки, направивши відповідне повідомлення. Кожне повідомлення обов’язково буде перевірено.

Звертаємо Вашу увагу, що передбачена можливість анонімного повідомлення, однак, якщо Ви залишите свої контактні дані, ми надамо Вам інформацію про результати перевірки.

З Вашою допомогою ми зможемо поліпшити якість роботи Товариства та створити такі умови, за яких окремі інтереси працівників ТОВ «ОТП Факторинг Україна», їх ділові та інші зв’язки не зможуть скомпрометувати процедуру прийняття рішень та завдати шкоди діловій репутації.

Повідомлення про порушення Кодексу етики пропонуємо надсилати підрозділу комплаєнсу за допомогою наступної форми

За умов дотримання наступних рекомендацій, Ваше повідомлення неодмінно буде розглянуто:

1. У повідомленні бажано зазначити назву підрозділу ТОВ «ОТП Факторинг Україна», а також П.І.Б. та посаду особи, яка, на Вашу думку, вчинила етичний проступок та/або порушила норми чинного законодавства України.

2. У повідомленні про порушення обов’язково потрібно зазначити дату інциденту (дату вчинення особою Товариства етичного проступку та/або порушення нею норм чинного законодавства України). Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення про порушення, яке подане більш ніж 6 місяців після інциденту, може не розглядатись.

3. Необхідно обрати тему повідомлення та обґрунтувати, в чому полягає порушення, а також, за можливості, надати докази.

4. Бажано зазначити, чи є ви співробітником ТОВ «ОТП Факторинг Україна» або пов’язані іншими діловими відносинами (клієнт, контрагент, партнер).

5. Якщо в повідомленні Ви зазначите свої прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані, ми обов’язково повідомимо Вас про результати перевірки (повідомлення може бути і анонімним, і воно також буде розглянуте).

6. Повідомлення про порушення, написані з метою вирішення особистих конфліктів із працівниками ТОВ «ОТП Факторинг Україна», розглядатися не будуть. Звертаємо Вашу увагу, що такі дії можуть завдати шкоди іншій особі, а також це є посяганням на права іншої особи.