ОТП радник

УВАГА! Відтепер з'явилась можливість здійснювати погашення заборгованості через термінали самообслуговування 24nonStop, City24, СИСТЕМА.! Для оплати клієнту необхідно зайти в розділ «Банки», знайти в меню кнопку «ОТП Факторинг Україна» і ввести номер своєї справи (InkassoID) (!!! Не плутати з номером кредитного договору !!!).

Залежно від платіжної мережі, максимальна комісія складає 2,5% від суми платежу, знімається відразу при внесенні грошових коштів в термінал і не буде зарахована в погашення заборгованості.

Також тепер оплату можна здійснити через ONLINE систему розрахунків webmoney.ua. Наша кнопка знаходиться в розділі «Фінанси». https://ukrbuy.com/payment/otpfactoring.html

або ж через банківські каси за реквізитами: ТОВ «ОТП Факторинг Україна» код ЄДРПОУ 36789421 IBAN - UA 56 300528 0000026000455046387 в АТ «ОТП Банк», МФО 300528 Призначення платежу: ПІБ клієнта та № Кредитного договору.

 

читати далі  →

У рамках співпраці Товариства з Обмеженою Відповідальністю«Автомобільні аукціони»і Товариства з Обмеженою Відповідальністю«ОТП Факторинг Україна», була розроблена програма завдяки якій, Факторинг допомагає неплатоспроможним клієнтам вирішувати питання продажу свого заставного авто через автомобільний аукціон

читати далі  →

Як часто оновлюються пропозиції? База пропозицій заставленого майна оновлюється працівниками ОТП Факторинг щотижня.

читати далі  →

Заставлене майно на прилюдних торгах. Коли позичальник перестає виконувати свої зобов'язання за кредитом, не йде з факторингом на контакт, не намагається вирішити ситуацію шляхом добровільного продажу майна, реструктуризації кредиту або рефінансування, факторинг звертає стягнення на заставлене майно.

читати далі  →

Процедура придбання заставленого майна. По перше зайти на корпоративний сайт OTP Factoring Ukraine, далі самостійно звернутися до фахівця відділу з продажу заставленого майна за телефоном, вказаним на сайті і якщо Вам підходить підібрана нерухомість і умови її придбання, фахівець з продажу заставленого майна призначає зручний для Вас час реєстрації на участь у прилюдних торгах.

читати далі  →

Інформація для клієнтів

УВАГА! Відтепер з'явилась можливість здійснювати погашення заборгованості через термінали самообслуговування 24nonStop, City24, СИСТЕМА.! Для оплати клієнту необхідно зайти в розділ «Банки», знайти в меню кнопку «ОТП Факторинг Україна» і ввести номер своєї справи (InkassoID) (!!! Не плутати з номером кредитного договору !!!). Залежно від платіжної мережі, максимальна комісія складає 2,5% від суми платежу, знімається відразу при внесенні грошових коштів в термінал і не буде зарахована в погашення заборгованості.

Через банківські каси за реквізитами: ТОВ «ОТП Факторинг Україна» код ЄДРПОУ 36789421 IBAN - UA 56 300528 0000026000455046387 в АТ «ОТП Банк», МФО 300528 Призначення платежу: ПІБ клієнта та № Кредитного договору.

Або оплату можна здійснити через ONLINE систему розрахунків webmoney.ua. Наша кнопка знаходиться в розділі «Фінанси».

Web Money

Шановний клієнте!

Якщо Ви маєте прострочену заборгованість перед АТ «ОТП Банк», повідомляємо, що Ваша заборгованість в комплексі зі всіма Вашими зобов’язаннями за кредитним договором у повному обсязі була переуступлена Товариству з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна».

Це означає, що право вимагати борг належить компанії ТОВ «ОТП Факторинг Україна», яка буде займатися Вашою справою до повного погашення боргу за Вашим кредитним договором.

Незалежно від стадії, на якій знаходиться процес примусового стягнення банком заборгованості на момент її продажу ТОВ «ОТП Факторинг Україна» (судовий процес, виконавче провадження, примусова реалізація майна на прилюдних торгах), компанія готова вести діалог за столом переговорів..

Пошук взаємовигідного компромісу,  індивідуальний підхід до кожного - основні принципи роботи ТОВ «ОТП Факторинг Україна» з тими клієнтами, кому не байдужа майбутня доля їхнього майна, чесного імені та ділової репутації..

З момента переходу на ТОВ «ОТП Факторинг Україна» всіх прав кредитора за кредитним договором, саме наша Компанія уповноважена на подальше обслуговування клієнта в рамках кредитного договору, а також  на проведення всього комплексу заходів, що направлені на погашення простроченої заборгованості, серед яких пріоритетним є врегулювання заборгованості мирним шляхом в досудовому порядку..

Інформація щодо продажу заборгованості ТОВ «ОТП Факторинг Україна» повідомляється Банком у листі, що надсилається за адресою, вказаною Вами у кредитному договорі.  

 Ви маєте можливість уточнити інформацію щодо порядку подальшого обслуговування своєї простроченої заборгованості (за наявністю такої) за телефонами (044) 495-93-93, (044) 354-22-01 а також в офісі ТОВ «ОТП Факторинг Україна» у вашому регіоні..

Незважаючи на складність ситуації, ми вважаємо своїм обов'язком зустрітися з Вами та надати кваліфіковані консультації з усіх питань, що стосуються діяльності Компанії, умов подальшої співпраці з Компанією в рамках укладе­ного кредитного договору..

 Разом з Вами ми знайдемо шлях до врегулювання боргу та повернення до графіку платежів на умовах кредитного договору або інших, що будуть результатом нашої взаємовигідної співпраці.