ОТП радник

УВАГА! Відтепер з'явилась можливість здійснювати погашення заборгованості через термінали самообслуговування 24nonStop, City24, СИСТЕМА.! Для оплати клієнту необхідно зайти в розділ «Банки», знайти в меню кнопку «ОТП Факторинг Україна» і ввести номер своєї справи (InkassoID) (!!! Не плутати з номером кредитного договору !!!).

Залежно від платіжної мережі, максимальна комісія складає 2,5% від суми платежу, знімається відразу при внесенні грошових коштів в термінал і не буде зарахована в погашення заборгованості.

Також тепер оплату можна здійснити через ONLINE систему розрахунків webmoney.ua. Наша кнопка знаходиться в розділі «Фінанси». https://ukrbuy.com/payment/otpfactoring.html

або ж через банківські каси за реквізитами: ТОВ «ОТП Факторинг Україна» код ЄДРПОУ 36789421 IBAN - UA 56 300528 0000026000455046387 в АТ «ОТП Банк», МФО 300528 Призначення платежу: ПІБ клієнта та № Кредитного договору.

 

читати далі  →

У рамках співпраці Товариства з Обмеженою Відповідальністю«Автомобільні аукціони»і Товариства з Обмеженою Відповідальністю«ОТП Факторинг Україна», була розроблена програма завдяки якій, Факторинг допомагає неплатоспроможним клієнтам вирішувати питання продажу свого заставного авто через автомобільний аукціон

читати далі  →

Як часто оновлюються пропозиції? База пропозицій заставленого майна оновлюється працівниками ОТП Факторинг щотижня.

читати далі  →

Заставлене майно на прилюдних торгах. Коли позичальник перестає виконувати свої зобов'язання за кредитом, не йде з факторингом на контакт, не намагається вирішити ситуацію шляхом добровільного продажу майна, реструктуризації кредиту або рефінансування, факторинг звертає стягнення на заставлене майно.

читати далі  →

Процедура придбання заставленого майна. По перше зайти на корпоративний сайт OTP Factoring Ukraine, далі самостійно звернутися до фахівця відділу з продажу заставленого майна за телефоном, вказаним на сайті і якщо Вам підходить підібрана нерухомість і умови її придбання, фахівець з продажу заставленого майна призначає зручний для Вас час реєстрації на участь у прилюдних торгах.

читати далі  →

Вакансії компанії

Шановні претенденти

На сайті ТОВ "ОТП Факторинг Україна" публікується повний список відкритих на даний момент вакансій.

Будь ласка, уважно прочитайте опис вакансії: функціональні обов'язки, основні вимоги до кандидата, необхідні знання і навички. Якщо Ви знайшли вакансію, яка цікавить Вас, і вважаєте, що відповідаєте основним вимогам, заповніть Анкету кандидата та/або Резюме і відправте нам за адресою: info@otpfakt.com.ua.

Якщо Ваш досвід і знання відповідають вимогам вакансії, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і запросимо на співбесіду. Якщо ж з яких-небудь причин Ваші компетенції не відповідатимуть вимогам до посади, анкета автоматично збережеться в нашій базі даних, і братиме участь в конкурсі на аналогічні вакансії.

Якщо Ви не знайшли вакансію, яка Вас зацікавила, заповніть Анкету кандидата, вказавши ті, що цікавлять Вас посада і напрями діяльності. Інформація про Вас буде збережена в нашій базі даних.

Анкета кандидата

Актуальні вакансії ТОВ "ОТП Факторинг Україна":

Оператор контакт-центру(Київ)

Оператор контакт-центру

ТОВ "ОТП Факторинг Україна"

 

Регіон: Київ

Вид зайнятості: повна зайнятість

Обов’язки:

 • Ведення переговорів по телефону з метою досудового врегулювання питань заборгованості
 • Консультування клієнта з причин виникнення заборгованості та способів її погашення
 • Внесення результатів домовленостей у базу даних

Вимоги до кандидатів:

 • Вища освіта, неповна вища освіта;
 • Відмінне володіння російською, українською мовами;
 • Чітка дикція;
 • Стійкість до стресів;
 • Досвід роботи у банках або колекторських агентствах буде перевагою.

  Умови роботи:

 • робота в стабільній компанії
 • Гнучкий графік роботи( можливість поєднання з навчанням) :  П'ятиденний робочий тиждень з двома плаваючими вихідними.
 • Заробітна плата: стабільна ставка + щомісячний  бонус за результатами роботи

 

Загальні вимоги до кандидатів

Основна вимога для більшості вакансій - профільна вища освіта і досвід роботи у відповідному напрямі, знання основних комп'ютерних програм і додатків. Володіння англійською мовою є бажаним для більшості вакансій.

Для нас важливо, щоб співробітники Компанії мали такі особисті і ділові якості, як: бажання вчитися і розвиватися, уміння працювати в команді, ініціативність, відповідальність і надійність, уміння і бажання працювати на результат. Кандидати на керівні посади повинні мати лідерські якості, здатність самостійно приймати рішення і відповідати за їх результат, уміння планувати і організовувати робочий процес.

Співбесіда

Після того, як співробітник відділу по роботі з персоналом зв'яжеться з Вами і запросить на зустріч, Ви отримаєте на Вашу електронну адресу лист - підтвердження часу і дати співбесіди. У листі будуть вказані деталі співбесіди(місце проведення, інтерв'юер, і так далі).

Залежно від рівня посади і напряму діяльності, співбесід може бути декілька - із співробітником відділу персоналу, з безпосереднім керівником, з лінійним керівником, керівництвом Компанії.

Радимо Вам підготуватися до співбесіди

Перед співбесідою ознайомтеся з інформацією про нашу Компанію. Продумайте маршрут, розрахуйте час, який необхідно витратити на дорогу. Постарайтеся не спізнюватися і не приходити набагато раніше запланованого часу, а у разі запізнення обов'язково попередьте нас по телефонах, вказаних в листі.

Радимо заздалегідь продумати Ваш зовнішній вигляд для співбесіди, в нашій Компанії вітається діловий стиль. Під час співбесіди відповідайте на питання інтерв'юера щиро і упевнено. Постарайтеся не перебивати інтерв'юера, вислухати питання до кінця. Якщо Ви не зрозуміли питання, обов'язково перепитаєте. Підготуйте питання, які Ви зможете задати інтерв'юерові у кінці зустрічі.